Zdjęcie okładkowe kategorii

Ramienka

Našim klientom ponúkame široký výber jemných dizajnov s rôznou mierou zložitosti. Z našej bohatej ponuky si vyberie každý. Máte možnosť si vybrať a vytvoriť tak perfektnú kombináciu do Vášho dekoltu. Ramienka na podprsenku PROMEES sú starostlivo navrhnuté pre Vás, aby zvýraznili Vaše prednosti a odlíšili Vás. Pri výrobe sme použili vysoko kvalitné materiály.

Napriek tomu, že ramienka vyzerajú krásne ale zároveň komplikovane, ich aplikácia na podprsenku je veľmi jednoduchá. Stačí odopnúť staré ramienka a aplikovať namiesto nich naše nové ramienka PROMEES, pričom nezabudnite, že ramienka sú nastaviteľné, môžete si ich upravovať podľa svojej potreby.

Ramienka sú vhodné pre každú podprsenku, ktorá má snímateľné ramienka. Ramienka si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv tak, aby boli perfektne prispôsobené Vašej siluete a v žiadnom prípade nebránili Vašim pohybom. V PROMEES ponuke nájdete nekomplikované jednoduché ramienka, ale aj zložitejšie s pavučinovou štruktúrou.

Ramienka sú k dispozícii v čiernej, bielej, červenej, ružovej a zelenej farbe. Pozrite si všetky naše modely a zistite, ktoré sa najviac hodia do vášho oblečenia.