Zdjęcie okładkowe kategorii

Podväzky

Naše podväzky sú úžasné a originálne a budete sa v nich cítiť maximálne žensky. Toto je nový doplnok od spoločnosti Promees, ktorý bol vytvorený pre odvážne ženy, ktoré sa rady cítia sexy a nemajú strach experimentovať so svojim šatníkom. Buďte fascinujúca, tajomná a zvodná s našimi novými podväzkami.
Podväzky od Promees!
Podväzky sú nezvyčajným produktom. Nepripájate ich k nohavičkám, tak ako naše harnessy. Jednoducho si ich iba pripnete na stehná. Určite budú stimulovať predstavivosť každého človeka a pridáte jemný výnimočný doplnok k Vášmu štýlu. V našom obchode ponúkame rôzne modely podväzkov napr. Blanka a Cyntia, Jessica, Paola. Všetky modely nájdete v našom e-shope v čiernej farbe, ktorá nikdy nevyjde z módy, je to určite najtajnejšia, sexy a klasická farba. Môžete ich bez problémov použiť pri akejkoľvek spodnej bielizni, vyzerajú skvele, napríklad s jednoduchými čiernymi nohavičkami, ako sú naše nohavičky #one, ktoré sú v našej ponuke.
Naše doplnky sú produkty určené pre ženy, ktoré vedia, čo chcú. Chcú sa cítiť krásne a potešiť svojím vzhľadom. Podväzky dokonale zapadajú do tejto myšlienky. Vďaka nim sa budete cítiť perfektne. Nechajte sa nimi ohromiť.