Zdjęcie okładkowe kategorii

Nohavičky

Určite viete, že spodná bielizeň najlepšie vynikne v komplete. Ponúkame vám špeciálne navrhnuté #one nohavičky, ktoré budú ideálnym doplnkom k našim produktom, najmä ku #one podprsenke. Sú veľmi klasické, takže budú vhodné pre rôzne štýly. Štýl Classic je najlepší v čiernej farbe, takže naše nohavičky sú v rovnakej farbe. V našom obchode si ich zakúpite vo veľkostiach S a M.

Ku týmto nohavičkám sa dokonale hodia aj na naše podväzkové pásy. Tieto veľmi sexy a zvodné podväzky, vzhľadom na ich štruktúru, vyzerajú najlepšie s takou jednoduchou, nekomplikovanou spodnou bielizňou ako sú naše nohavičky.

Naše nohavičky sú tiež ideálnou voľbou na každodenné nosenie - s našou čiernou podprsenkou #one vytvorí vkusný a pohodlný set, s ktorým sa každá žena bude vždy cítiť dobre. V Promees sa snažíme, aby sa naši zákazníci cítili krásne a sexy a staráme sa aj o ich pohodlie. Preto sú naše nohavičky vyrobené z kvalitných tkanín, ktoré sú pre pokožku mäkké a bezpečné.

Neváhajte a pozrite sa na naše #one nohavičky, vyberte si ku nim aj našu podprsenku alebo iné doplnky a Vaša spodná bielizeň už viac nebude nudná, ale zvýrazní Vašu ženskosť a budete sa cítiť skvele.